Zastawa stołowa

Co powinno znaleźć się w każdym barku?

Barek to przestrzeń, w której doskonale odnajduje się każdy mężczyzna.
Każdy szanujący się pan domu posiada odpowiednią ilość trunków, które są przygotowane na wizytę niespodziewanych gości. Nigdy nie wiadomo ilu znajdzie się kompanów do whisky szklanki więc powinny stać w gotowości.

Wyposażenie barku

Otwierając barek powinniśmy oczekiwać takiego widoku: szklanki do whisky starannie wypolerowane, karafka wypełniona dobrej jakości trunkiem, wyciskarka do cytrusów, która przyda się podczas realizacji autorskich pomysłów na drinki, portugalskie wino, whisky, soki: jabłkowy i pomarańczowy, solidny korkociąg, dobrej jakości wódka- jako baza wyjściowa wyśmienitych, oryginalnych drinków oraz shaker, aby drinki dobrze wymieszać. Ze szczególnym uwzględnieniem należy podejść do kwestii szkła. Kieliszki do wódki- sprawa oczywista, jednak aby zaimponować w towarzystwie, warto pomyśleć o zakupie kieliszków koktajlowych do drinków. Barek współczesnego dżentelmena jest koniecznie wyposażony w szklanki do whisky- brak tego rodzaju szkła jest obecnie uważany za faux pas. Panowie, którzy pragną serwować mrożone drinki powinni zapoznać się z kieliszkami typu hurricane.

Dobre przygotowanie – lepsza frajda z zabawy

Gospodarz imprezy musi czuć się pewnie w dniu, w którym wydaje przyjęcie. Warto więc dobrze przemyśleć, w co jeszcze można dodatkowo wyposażyć nasz barek i zainwestować pieniądze z głową.