Gotowanie

Jaki czajnik elektryczny wybrać do domu?

Chociaż producenci czajników starają się tworzyć coraz bardziej designerskie modele na gaz czy płytę indukcyjną, czajniki elektryczne i tak są niezastąpione. Można w nich zagotować wodę dużo szybciej, a przecież gdy ktoś ma ochotę na gorącą herbatę czy kawę, długie oczekiwanie na wrzątek bywa naprawdę denerwujące.

Stylowe czajniki bezprzewodowe

Czajniki elektryczne (np. takie https://bokono.pl/pl/c/Czajniki-elektryczne/285) mogą być naprawdę Niezwykle stylowy i eleganckie i stanowić piękny element wyposażenia kuchni. Projektanci małego AGD dokładają starań do tego, by nawet czajniki bezprzewodowe były designerskie i cieszyły oko w kuchni. Doskonałym przykładem Są tutaj na przykład ceramiczne czajniki bezprzewodowe, utrzymane w stylu minimalistycznym albo rustykalny. Te pierwsze mają prosty klasyczny kształt i najczęściej są gładkie w kolorze białym, te drugie zaś często bywają ozdobione wzorami kwiatowymi czy innymi ciekawymi motywami. Chociaż to czajnik elektryczny, wygląda niezwykle ciekawie i pięknie zdobi kuchnię.

Czajniki w stylu retro

Kolejny silny trend w projektowaniu małego AGD to inspirowanie się stylem retro. Tutaj prym wiedzie oczywiście bardzo znana marka Smeg, do produktów której wzdychają kobiety na całym świecie. Miętowe albo kremowy czajnik bezprzewodowy tej marki to po prostu prawdziwe cacuszko do kuchni. Na szczęście czajniki w tym stylu pojawiają się coraz częściej w ofercie tańszych producentów, również świetnie się prezentują i będą stanowiły godne zastępstwo dla kultowego modelu znanej marki.