Poradniki

Pij wodę z przyjemnością

Regularne nawadnianie się jest bardzo ważne, szczególnie podczas letnich upalnych dni. Jeśli chcemy zachować zdrowie i szczupłą sylwetkę powinniśmy pić zrezygnować ze słodzonych soków na rzecz wody. Wcale nie musi być ona nudna i bezsmakowa. Choć sztuczne wody smakowe nie są polecane przez dietetyków i entuzjastów zdrowego żywienia, te zrobione samodzielnie to samo zdrowie.

Butelka z wkładem na owoce
Butelka z wkładem na owoce

W zrobieniu wody smakowej bez wątpienia pomoże butelka w wkładem na owoce. Do designerskiej zielonej butelki wystarczy wlać wodę, a do dołączonego do niej wkładu włożyć dowolne owoce, np. kawałki cytryny, truskawki lub pomarańczy. Po pewnym czasie sok z owoców zmiesza się z wodą, a ich aromat będzie dobrze odczuwalny. Zamiast owoców do wkładu można włożyć kostki lodu, które zapewnią nam ochłodę podczas gorących dni.

Butelka z wkładem na owoce ma pojemność 800 ml. Pozwala ona zachować świeżość owoców przez długi czas. Jest świetnym gadżetem dla wszystkich, którzy na co dzień mają problem z regularnym piciem wody, ponieważ zwyczajnie o nim zapominają. Ta niewielka kolorowa butelka zachęca do tego, by się nawadniać. Na dodatek pozwala odkryć nowe smaki dzięki możliwości przyrządzenia w niej wody z sokiem z owoców. To rozwiązanie nie tylko dla sportowców i wielbicieli bycia „fit”, ale dla każdego z nas. W końcu woda jest podstawą życia na naszej planecie!