Poradniki

Walory herbaty

Każda z herbat ma swoje wyjątkowe walory, zarówno prozdrowotne jak i smakowe. Stąd nie ma się co dziwić, że w naszym kraju jest tak wielu wielbicieli herbaty

Biała, czerwona, czarna

Podanie herbaty wymaga wyjątkowej oprawy. Jeśli chodzi o kawę, sztuką jej serwowania zajmują się bariści. Jak nazwać osoby specjalizujące się w doborze i parzeniu herbaty? Szklanki do herbaty to niezwykle istotny element kuchennego wyposażenia. Zatem wybór szklanek do herbaty nie może pozostać kwestią przypadkową. Należy podejść do niego z sercem i zaangażowaniem. Herbaty są różne – białe, czerwony, zielone, czarny. Każda z nich zasługuje na podanie jej z honorami.

Idą goście

Kiedy goście zapowiadają przyjazd, wiele pań domu ogarnia niepokój i wpadają w popłoch. Powodów do niepokoju jest wiele. Wiele pań domu obawia się, że zostaną źle ocenione przez gości – przecież nie wszędzie wszystko jest sterylnie czyste, a wygląd mieszkania czasem odbiega od tego, jak przedstawiane są wnętrza w magazynach wnętrzarskich. Wybór do herbaty szklanek (np. tutaj: bokono.pl/pl/c/Szklanki-do-herbaty/160) dokonany odpowiednio wcześnie i z przemyśleniem, pozwoli pozbyć się jednego z powodów do obaw.

Herbata to niezwykle cenny napój i wydaje się, że w branży spożywczej pod tym względem można spodziewać się niejednego zaskoczenia. Z pewnością coraz więcej ludzi będzie oczekiwać herbat wysokiej jakości.