Zastawa stołowa

Talerze francuskiej firmy Luminarc

Firma Luminarc to marka, którą zna praktycznie każda pani domu. Zastawy stołowe, szklanki, kubki, miski, kieliszki na wino czy wódkę to tylko niewielka część oferty firmy Luminarc. Wszystkie te przedmioty wykonane są z porządnego, hartowanego szkła,które jest materiałem bardzo higienicznym. Wszystkie przedmioty wystepują w wielu kolorach, wzorach czy kształtach.

Talerze Luminarc

Wśród bogatej oferty Luminarca talerze zyskały największą popularność. Powszechnie znane i obecne w naszych kuchniach, przeznaczone mogą być do użytku codziennego, jak i od święta. Nie tylko dobrze wyglądają, ale także są praktyczne i solidne. Ich powierzchnia zapobiega przedostawaniu się bakterii i obcych zapachów. Można je myć w zmywarce lub używać w mikrofalówce.
Talerz Luminarc w czasie codziennego użytku nie tylko nie traci kolorów, ale również utrzymuje ciepło potrawy.
Największą popularnością cieszą się talerze czarne i białe okrągłe oraz nowocześniejsze kwadratowe.

Talerze Luminarc kupisz na stronie nettrading.pl.

Inne produkty Luminarc

Oprócz zastaw stołowych, marka ta posiada w swojej ofercie zestawy kawowe, szklanki w różnych wielkościach i pojemnościach. Kieliszki na wino i wódkę to przedmioty, których nie powinno zabraknąć na stole podczas rodzinnych uroczystości. Salaterki, miski, miseczki, karafki pozwalają podać obiad wielodniowy w pięknej oprawie. Kieliszki na szampana uświetnią każdą zabawę sylwestrową.
Firma ciągle się rozwija i wprowadza na rynek nowości. Cały asortyment jest dostępny w dobrych sklepach stacjonarnych albo w internecie.